Nowości w Salonach Samochodowych - Premiery Nowych Aut w Salonach Samochodowych

Twoja wyszukiwarka Salonów Samochodowych
Bookmark and Share Salony Samochodowe Twitter

Premiery Samochodów - Nowości w Salonach Samochodowych

oklejanie samochodów
 

STRONA GŁÓWNA >> Nowści i Premiery w Salonach Samochodowych

HTC Wildfire S już od 1 zł
Samsung Galaxy S Plus już od 1 zł
Apple iPad 2 - najlepszy tablet, bez dwóch zdań


Serwis Salon-Samochodowy.com.pl przedstawia premiery i nowości w salonach samochodowych. Co roku, na nasz rynek trafia wiele nowych modeli samochodów. Pojawiają się także nowe wersje starszych, znanych i popularnych pojazdów. Na stronach naszego serwisu chcemy przybliżać wszystkie nowe pojazdy.

>> NOWOŚCI LAND ROVERA

Range Rover Evoke to samochód obok, którego nie można przejść obojętnie. Jego premiera spotkała się z dużym zainteresowaniem, a w specjalistycznych testach pojazd otrzymał maksymalną ilość punktów. Sprawdź nowości Land Rovera.

>>NOWOŚCI W SALONACH MITSUBISHI

Mitsubishi ASX to ciekawa kombinacja samochodu na miasto i poza miasto. Więcej na stronie Promocje Mitsubishi.
znajdź salon Mitsubishi.

>> NOWOŚCI AUDI

Audi A7 to jeden z najbardziej stylowych i imponujących limuzyn, które miały premierę w ostatnim czasie. Zobacz nowości Audi.

>> OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Znudził Cię Twój samochód i marzysz o nowym pojeździe? Tańszą i ciekawą alternatywą do zakupu nowego samochodu jest jego zmiana jego wyglądu poprzez jego oklejenie folią. Twój samochoód otrzyma nowy, atrakcyjny wizerunek. Będzie jak nowy. Zobacz przykłady oklejania samochodów.


>> NOWOŚCI I PREMIERY SKODY

Skoda Yeti to zgrabny, ale mocny samochód, który zdobył sobie wielu zwolenników. Jego masywna, ale zgrabna konstrukcja plus solidne osiągi to duże zalety pojazdu. Zobacz więcejnowości Skody.